KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13138349
nr 1313 8349
Hans-Erik Eriksson
(1921-1997), Sverige
Oljemålning, "Sågverk, Dalarna". Signerad. Olja på pannå, 24x39 cm
Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:11:55
Hans-Erik Eriksson
Läs mer om Hans-Erik Eriksson